Yogi 

YOGI E-Liquids'de e-likit zanaatkarlarımız, müşterilerimize ürünlerimizi her kullandıklarında bekledikleri otantik, lezzetli ve unutulmaz deneyimi yaşatmak için yeni yaratıcı yollar aramayı asla bırakmazlar. Gittikçe daha fazla buhar tutkununun YOGI E-Liquid'i seçmesinin nedeni, lezzet ustalarımız ve tasarım ustalarımızın kısayolları reddetmesi ve en kaliteli malzemeleri kullanarak mümkün olan en iyi ürünü sunmaya odaklanmasıdır.

Bu nedenle her bir YOGI E-Likit şişesi tam burada ABD'de hazırlanmış, tasarlanmış, formüle edilmiş ve üretilmiştir. Tüm ürünlerimiz, her partiyi ve şişeyi test edebilmemiz ve mutlak en iyi deneyimi aldığınızdan emin olabilmemiz için IOS7 sertifikalı bir laboratuvarda katı yönergeler altında üretilir. Bunun da ötesinde, Yogi e-likit, en yüksek dereceli, birinci sınıf nikotin olan Heartland %100 VG USP Kosher nikotin ile yapılır.

Müşterilerimiz için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz ve bunu işimizi nasıl yürüttüğümüzle kanıtlıyoruz. Sonuçlar ortada: Tutkulu müşteri tabanı topluluğumuz her gün büyüyor. Bize katılmanızı ve gerçekten otantik ve lezzetli bir buhar deneyimi keşfetmenizi bekliyoruz.

Bu kategoride toplam 7 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 7 ürün bulunmaktadır

En Son Baktığınız Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü