Uwell Kalmia

Yeni ürün

849.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Uwell

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Kalmia Pod

Uwell Kalmia Kit, dudaklara tam oturan, kompakt, el tipi ve şık bir tasarıma sahiptir. 400 mAh entegre pil barındıran ve maksimum 13 W çıkış yakalayan bu cihaz, 1,6 ml'ye kadar salt nikotin veya serbest bazlı e-likit tutabilir. FeCrAl UN2 Meshed-H 1.2ohm coili, MTL vapinginizde çok önemli bir rol oynar ve patentli Pro-FOCS teknolojisi, lezzetli buharı elde edebilir ve geri yükleyebilir. Pod doğrudan cihazın içine düşer ve manyetik olarak sabitlenir. Ustaca gradyanlar ve çiçek şeklindeki LED göstergesi, pil seviyesini kontrol etmenizi sağlar. Çekmeyle etkinleştirilen bir ateşleme mekanizması aracılığıyla size zahmetsiz bir vape verir. Avuç içi boyutundaki görünümü ile kolayca cebinize girer ve vururken avucunuzun içinde gizlenebilir, bu muhtemelen en gizli gazeteleri bile tatmin edecektir.

kalmia pod renkler

Uwell'in Kalmia Pod Vape Kiti, MTL tarzı vaping için tasarlanmış, gezinmesi kolay, taşınabilir bir pod vape kitidir. Dahili 400mAh pil, vaping düzeninize bağlı olarak tam bir gün vaping alabileceğiniz anlamına gelir. Pil azaldığında, kısa sürede yeniden çalışmaya başlamanızı sağlayacak olan USB-C şarj kablosunu takmanız yeterlidir.

Bu vape kiti, bir tütün sigarasınınkinin benzeridir, bu nedenle telaşlı sistemler veya bir menü hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak, sadece vaping yapmaya hazır olduğunuzda içinize çekin. Bu kit, gizli buhar üretir ve muazzam, saf bir lezzet yaratmaya odaklanır. Bu kiti 50VG/50PG oranına sahip çok yönlü bir e-sıvı veya yüksek bir PG e-sıvı ile kullanmanızı öneririz.

PAKET İÇERİĞİ

1 x Uwell Kalmia Pod
2 x Uwell Kalmia Kartuş
1 x USB-C Şarj Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü