Tugboat 

TUGBOAT Ultra Tek Kullanımlık Vape Serisi, ağızdan akciğere elektronik sigara (sigara hissi) için tek kullanımlık bir pod cihazıdır. Önceden doldurulmuş salt nic e-likit ile Tugboat Vape, taşınabilirlik ve kullanım kolaylığı için kolay bir vape getiriyor. E-likit tamamen tüketilene kadar şarjını kaybetmemesi garanti edilen tam şarjlı bir pil ile birlikte gelir.

Mağazamız, kataloğumuz için modern ve aranan koleksiyona karar verdiğimiz benzersiz TUGBOAT logolu ürünler sunmaktadır. Bunlar, uzunluk ve ağırlık olarak küçük olan ve pürüzsüz ve rahat tasarımlarda bulunan tek kullanımlık araçlardır. Uzun ömürlü plastik muhafazalar ile modalar parmaklarınızdan kaymaz, basınca karşı dayanıklıdır ve akmayabilir.

Yaygın TUGBOAT vape, aşırı güçlü bir pil, sıvı kartuşu ve ısıtma coili ile birlikte gelir. Bunlar tamamen bilgisayarlı araçlar olduğundan, bir nefes kullanılarak tetiklenirler. Nefes alıyorsunuz, hava aküden geçiyor ve üzerindeki sensörler tepki veriyor. Sıvı ısınmaya başlar ve buhar salınır. Pilleri yeniden şarj etmek veya doldurmak istemezsiniz, şarj etmeyi veya likiti sıkmayı bitirir bitirmez aleti atın ve yepyeni bir pil seçin.

Özlü ve kullanışlı tasarımın yanı sıra, tüm koleksiyonlardaki Römorkör buharları, geniş bir tat paleti işlevi görür. Bunların arasında meyvemsi, dut ve taze notalara sahip geleneksel ve benzersiz karışımlar ve tütün dumanı bilenler için birinci sınıf tütün çeşitlerinin aromasına sahip modalar var. Römorkör ürünleri arasında aletinizi test etmekten ve aramaktan korkmayın!

Bu kategoride toplam 35 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 35 ürün bulunmaktadır

En Son Baktığınız Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü