Yeni

Uwell Caliburn Kartuş

098PMT1036

Yeni ürün

775.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell CALIBURN Bölmeleri (4'lü Paket), 2.0 mL yeniden doldurulabilir bölme, 1.4ohm kartuş coili direncine sahip bir dizi gıda sınıfı değiştirme bölmesidir ve üst kapak damla ucu ağızlığı tarafından kapatılan bir üst doldurma sistemine sahiptir. 1.4ohm coiller, Uwell Caliburn KOKO ve Uwell Caliburn Pod Sistemi ile tamamen uyumludur.

 

Uyumluluk

Uwell CALIBURN

Uwell CALIBURN KOKO

 

1.2ohm Koko Kartuş ve 1.4ohm Caliburn kartuş arasında birkaç büyük fark var

1. 1.2 kartuş daha düşük bir ohm'dur, bu, cihazdan coile daha fazla güç gönderildiği anlamına gelir.

2. Daha fazla güç = daha fazla buhar. Daha fazla buhar = daha güçlü lezzet.

3. Daha fazla güç çekilmesi, Caliburn'ün pil ömrünün uzun sürmeyeceği anlamına gelir. (yaklaşık% 20 daha az pil ömrü)

4. Coile daha fazla güç gitmesi, bölmenin meyve suyundan daha hızlı geçmesi anlamına gelir.

5. 1.2ohm'luk kartuş, fitili doyurmak için daha fazla likit sağlamak için daha büyük likit deliklerine sahiptir. Sıcak sıcaklıklarda artan likit akışı bazen 1,2 kapsülün daha kolay taşmasına / tükürmesine neden olabileceğinden, bu bazen yaz aylarında zahmetlidir.

6. 1.2ohm'luk kartuş, artan buhar çıkışına uyum sağlamak için daha büyük hava akışı deliklerine sahiptir. Bu, çekilişin 1.4 kartuş kadar kısıtlayıcı olmadığı anlamına gelir.

 

caliburn kartuş dolumu

 

Bölmeyi / Kartuşu Doldurma: Kartuşu doldurmak Uwell Caliburn ile çok kolaydır. Her bölme, üst dolgu tasarımıyla 2ML e-likit kapasitesine sahiptir. Bu, çift doldurma bağlantı noktalarını ortaya çıkarmak için tek yapmanız gereken, driptip bölmenin kendisinden ayırmak olduğu anlamına gelir. Doldurma portları açığa çıktığında, doldurma hattına ulaşana kadar bölmeyi e-sıvı ile doldurmanız yeterlidir.

Pod Nasıl Kurulur: Cihazın bir diğer büyüleyici kısmı manyetik bağlantısıdır. Bu manyetik bağlantı, bölmeyi cihaza kolayca kaydırabilmenizi sağlar ve onu sabitleyen güçlü mıknatıslar sayesinde otomatik olarak yerine oturur.

Bölmenin Coili: Uwell Caliburn coil, her Caliburn Değiştirme Bölmesine entegre edilmiştir. Coil, nikotin tuzu e-likitleri için tasarlanmıştır ve e-likiti tam olarak atomize etmek ve daha iyi bir lezzet, daha büyük bir buhar üretimi ve daha yumuşak bir boğaz vuruşu sağlamak için oluşturulmuş 1,4 ohm paralel bir coile sahiptir.

 

Kutu İçeriği

4 adet 1.4ohm Caliburn Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 29

En Son Baktığınız Ürünler

Menü