Yeni

Voopoo Argus Air

Yeni ürün

920.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Voopoo

Etiketler: Voopoo Argus Air

 
Daha Fazla Bilgi

Voopoo Argus Air

Tüm farklı ihtiyaçlara uyan ve daha özgürce kullanılabilen bir POD olup olmadığını hiç merak ettiniz mi? Hem coilleri değiştirebilir hem de rahatlık kullanabilir. Hem büyük bulut hem de hassas lezzet. Hem düğme ateşi hem de otomatik nefes alma. Başka yere bakmayın, ARGUS Air bunun için geliyor.

Hem Estetik hem de Dokunsal

ARGUS Air, 900mAh dahili bataryaya, 0.54 'OLED ekrana sahiptir ve Voopoo PnP Coil destekler, ancak yalnızca iki parmak boyutundadır. Küçük boyutuna rağmen, hala POD'daki en zengin özellikli cihazlardan biridir.

Farklı Yönler Farklı Tatlar

Standart kartuşu kullanırken atomizeri 180 ° döndürmeye ve takmaya çalışın. ARGUS Air, MTL ve RDL'ye benzersiz bir konfor getirecek.

Her İki Başlatma Modu da Kullanışlı

ARGUS Air, hem düğme hem de pnömatik başlatma modlarını destekler ve her iki mod da size anında bol miktarda bulut sağlar.

Voopoo ARGUS Air , bobini akıllıca tanımlar ve gücü eşleştirir. Sadece bu değil, en sevdiğiniz gücü bulduğunuzda, GENE.AI, kartuşu her takıp çıkardığınızda size özel gücü geri kazandıracaktır.

ARGUS, farklı lezzet ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde 5-25W güç ayarını destekler. Sadece arka arkaya kontak anahtarına üç kez basın, gücü ayarlayabilirsiniz.

VooPoo, pod devrimi birkaç yıl önce başladığından beri en gelişmiş ve kullanıcı dostu pod kitlerinden bazılarını üretiyor. Yeni VooPoo Argus Air'in gelişiyle Çinli yenilikçiler belki de şimdiye kadarki en taşınabilir - ve şık - kitlerini ortaya çıkardılar.

argus air renkler

VooPoo Argus Air, güçlü bir 900 mAh pili, güçlü olduğu kadar cep dostu olan 95 mm yüksekliğindeki cihaza sığdırıyor. Yenilikçi özelliklerle dolu olan Argus, 10 saniye kesme, kısa devre ve aşırı şarj dahil olmak üzere çeşitli güvenlik korumaları ile birlikte gelir ve 25w'a kadar ateş edebilir. VooPoo’nun gelişmiş GENE.AI yonga setinden güç alan Argus air kartuş, güç çıkışını, optimum vape deneyimi için kullandığınız bobin türüyle eşleştirir. VooPoo Argus, bir ateş düğmesi veya otomatik çizim ile çalıştırılabilir ve tüm bilgiler kristal berraklığında 0,54 inç OLED ekranda görüntülenir.

Süper rahat 2 ml'lik kapsül, standart veya daha kısıtlı bir hava akışı için bölmeyi (güçlü mıknatıslarla bağlanan) döndürerek ayarlayabileceğiniz VooPoo'nun imza çift hava akışı sistemine sahiptir. Daha da iyisi, Argus bölmesi, VooPoo’nun endüstri lideri PnP bölmeleri (Tak ve Çalıştır) bobinleriyle uyumludur ve vaping tarzınız için mükemmel direnci bulmanızı sağlar.

VooPoo, cihazlarının benzersiz tarzı nedeniyle elektronik sigara dünyasında kendilerini çoktan ayırt etti ve Argus Air de farklı değil. Dayanıklı deri kaplamalı, dayanıklı çinko alaşımı içinde yer alan Argus Air, ergonomi ve estetiğin dokunsal birleşimidir; Argus Air'in zarif kıvrımları, onu bakması kadar tutmayı da keyifli hale getirir.

Argus Air, lezzet ve güçten ödün vermeyen şık, kullanımı kolay ve ultra taşınabilir bir kit arayan deneyimli kağıtların yanı sıra yeni kullanıcılar için de inanılmaz bir cihazdır.

 

Boyutlar: 95,3 mm x 31,4 mm x 19,3 mm

Pil kapasitesi: 900mAh

Bölme kapasitesi: 2ml

Coil direnci: 0.6ohm PnP / 0.8ohm kapalı kapsül

Çıkış gücü: 5-25W

 

Paket İçeriği

1 x VOOPOO ARGUS Air

2 x ARGUS Air Kartuş

1 x PnP Coil

1 x USB-C şarj kablosu

1 x Kullanım kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü