Voopoo Vinci X 2

Yeni ürün

1,050.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Voopoo

Etiketler: Voopoo Vinci X 2

 
Daha Fazla Bilgi

5-80W çıkış aralığına sahip ve zarif, ergonomik bir form faktöründe ayrı olarak satılan tek bir 18650 pil kullanan VOOPOO VINCI X 2 80W Pod Mod Kitini keşfedin. Dayanıklı çinko alaşımından üretilen VOOPOO VINCI X 2'nin şasisi hafif düşmelere ve düşmelere karşı dayanıklıdır. Alttan tek bir yüksek amperli 18650 pil takan VINCI X Pod Mod Kiti, 80 W'a kadar tutarlı çıkış sağlar ve değiştirilebilir bir pilden yararlanarak, iki pili olanların yeniden şarj edilmesini beklemesini önler. Üçlü ateşleme modu sunan VINCI X Pod Mod, herhangi bir kağıt tercihi için bir beraberlik, düğme veya her iki etkinleştirme işlevini çalıştırabilir. Akıllı bir vat miktarı tespiti ile donatılmış VINCI X 2, coilin direncini tespit edecek ve bobinin erken yanmasını önlemek için bir vat tavanı yerleştirecektir, ancak öngörülen vat aralığı dışında istenen vat miktarını seçmek için RBA modunda atlanabilir.

vinci x 2 renkleri

VOOPOO VINCI X 2 80W Pod Mod Kiti Özellikleri

Boyutlar - 121 mm'ye 29 mm'ye 27 mm'ye

Tek Yüksek Amper 18650 Pil

Watt Çıkış Aralığı: 5-80W

Voltaj Çıkış Aralığı: 3.2-4.2V

Direnç Aralığı: 0.15-3.0ohm

Çinko Alaşımlı Şasi Yapısı

Düğme Aktif Ateşleme Modu

AKILLI Mod

RBA Modu

Sezgisel Ateşleme Düğmesi

OLED Ekran

İki Ayar Düğmesi

Kayar Çift Oluklu Hava Akışı Kontrol Halkası

Dişli Alt Pil Kapağı

6.5mL Pod Dolum Kapasitesi

Yan Doldurma Sistemi - Silikon Tapalı

VOOPOO PnP Bobin Serisi

0.3ohm PnP-VM1

0.15ohm PnP-VM6

Pres Fit Bobin Kurulumu

Manyetik Pod Bağlantısı

Fazla Mesai Koruması

Çıkış Aşırı Akım Koruması

Düşük Pil Koruması

Maksimum Güç Koruması

Aşırı Sıcaklık Koruması

Aşırı Şarj Koruması

Atomizer Kısa Devre Koruması

Tip-C USB Bağlantı Noktası

Kadife Mavisi mevcuttur

 

Vinci X2, çinko alaşımından yapılmış bir gövdeye sahip sağlam bir cihazdır. PnP serisindeki herhangi bir coili  kullanma yeteneği ile birlikte geniş watt aralığı sayesinde MTL vaping ve DTL vaping için kiti kullanabilirsiniz. Akıllı çip, hangi bobinin takılı olduğunu tanır ve watt seviyesini otomatik olarak ayarlar. Bu, kurulumunuzu kolaylaştırır ve coilinizin yanma riskini azaltır. Akıllı Moddayken, Vinci X2 güç çıkışını 40W ile sınırlar, ancak tüm gücü serbest bırakmak için RDA modunu seçebilirsiniz. Kompakt bir kit olmasına rağmen, Vinci X2 hala bilgileri net bir şekilde gösteren 1,08 inç ekrana sahiptir.

 

Bağlantılı Ürünler

Voopoo Vinci X 2 Coil

Voopoo Vinci X 2 Kartuş

 

6.5 ml'lik bölme eşit derecede sağlamdır, şeffaf PCTG'den yapılmıştır, dört güçlü mıknatısla sabitlenir ve yerine sıkıca oturur. Geniş bir yan bağlantı noktası aracılığıyla doldurmak kolaydır ve tasarım, sızıntıları son derece olası kılar. Parmak veya başparmak basıncına tam olarak doğru miktarda direnç sunan yanda küçük bir metal kol çalıştırarak daha sıkı veya daha gevşek bir çekiş için hava akışını kontrol edebilirsiniz. Kit, 0.15 Ohm ve 0.3 Ohm'luk iki örgü bobin ile birlikte gelir. Her ikisi de DTL vaping için idealdir.

Bu coilleri desteklemek için %70 VG veya daha yüksek bir e-likit öneriyoruz. 1.0 Ohm'un üzerinde bir PnP coili ile daha yüksek bir PG sıvısı kullanabilirsiniz.

 

Paket İçeriği

1 VINCI X 2 Pod

1 VINCI 2 Kartuş

1 0.3ohm PnP-VM1 Coil

1 0.15ohm PnP-VM6 Coil

1 Tip-C Kablo

1 Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü