Cuttwood 

Cuttwood Eliquid, bugün Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi bilinen ve en iyi meyve suyu şirketlerinden biridir. Irvine, California merkezli ve resmi olarak “The Sauce Boss” olarak bilinen Cuttwood, kaliteli ürünler sunmaktan gurur duymaya devam ediyor; kapsamlı araştırma, geliştirme, titiz testler ve diğerlerinden farklı olarak yenilik yoluyla. Üstün ürünler üretmeye yoğun odaklanmaları ve bağlılıkları nedeniyle vaping endüstrisinin ön saflarında yer almışlardır.

Aslında, tüm Cuttwood buharları, ISO 9001:2015 üretici işletme standartlarına uygun bir tesis içinde yer alan ISO 7 Sertifikalı bir temiz odada, Golden State'de hazırlanmış ve şişelenmiştir. 

Her ejuice türü, 60ml veya 120ml şişelerde freebase, Cuttowood Salt Likit 30ml tuz bazlı veya şimdi Cali Bars Cuttwood Tek Kullanımlık Cihaz ile tek kullanımlık formda olsun, dünyadaki sadece en iyi malzemeleri ve en iyi lezzetleri içerir.

Tahıldan sütlüye, meyveliden tütüne, hatta doyurucu bir tatlı ikramına kadar Cuttwood Eliquid, endüstrimizde lider olduğunu kanıtlamıştır ve bunu önümüzdeki yıllarda da sürdürecektir.

Bu kategoride hiçbir ürün bulunmaktadır, daha sonra tekrar deneyiniz.

En Son Baktığınız Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü