Voopoo Musket

Yeni ürün

1,750.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Voopoo

Etiketler: Voopoo Musket

 
Daha Fazla Bilgi

VOOPOO MUSKET Kit, üst düzey ve dayanıklı görünen uzay alüminyum alaşımından özenle üretilmiştir. Ergonomik tasarım, gövdeyi kavramayı çok kolaylaştırır. Gövdenin benzersiz tasarımı, maksimum 120W güç çıkışı sağlayabilen iki adet 18650 pil ile çalışır. Alt pil kapağı kolayca çıkarılabilir ve c tipi şarjı destekler. En sevdiğiniz elektronik meyve suyunu 4,5 ml'ye kadar tutabilen PnP Pod Tank ile birleştirin ve 510 tabanı çevirerek suyu Pod'un altından yeniden doldurun. Tek elle çıkarıldığında, yağ doldurmanın daha basit ve temiz bir yolunu deneyimleyeceksiniz. PNP Pod Tank, POD ve TANK arasında esnek bir şekilde geçiş yapabilir. Belki de en bol ve mükemmel PnP bobinleriyle eşleşir. Ayarlanabilir air 510 tabanı neredeyse tüm cihazlarınıza uyar. PnP Pod Tank, tüm PnP bobinleriyle uyumludur, sadece çekip itin, farklı vaping deneyimlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

musket pod renkler

Özellikleri

• Ergonomik gövde tasarımı

• Alüminyum Alaşımlı malzeme

• Çift 18650 pil ile çalışır

• 120W maksimum çıkış

• PnP Pod Tank, PnP Pod ve 510 Adaptör içerir

• DL vaping için PnP-VM6 0.15Ω veya PnP-VM5 0.2Ω ile uyumlu

• Type-C şarjı

voopoo musket kit

VOOPOO MUSKET 120W Kit, hafif ve dayanıklı Alüminyum Alaşımdan yapılmıştır. VOOPOO MUSKET Box Kit, PnP Pod Tank ve MUSKET Box Modundan oluşur. VOOPOO MUSKET Mod, 5-120W'lık ayarlanabilir watt değerine sahip çift 18650 pil ile çalışır. VOOPOO MUSKET 120W Mod, vaping verilerini göstermek için GENE.TT çipine ve OLED ekrana sahiptir. VOOPOO MUSKET, farklı ihtiyaçları karşılamak için VW, Smart, RBA modlarını destekler. PnP Pod ve 510 Adaptörden oluşan VOOPOO PnP Pod Tank, tüm PnP serisi coillerle uyumludur.

Güçlü mod ve konforlu pod tankının modern kombinasyonu

Musket'in mat yüzeyi, kitin mümkün olan en iyi ışıkta görünmesini sağlar ve aynı zamanda iyi hissettirir. İlginç görünüm sayesinde modda iki adet 18650 pil hücresi için yer var, bu da gün boyu daha yüksek çıkış gücüyle bile vape yapabileceğiniz anlamına geliyor. Sonuç olarak, Voopoo bunun hiçbir şekilde sıradan bir kapsül sistemi olmadığını, bunun yerine bir kapsül tankına sahip tam teşekküllü bir mod olduğunu doğrudan gösteriyor. Buna rağmen 145,6 x 24,5 x 42 mm boyutlarındaki kit kalıbı bozmaz ve ele rahat oturur. Modern yonga setinde farklı modlar bulunur: VW, Smart ve RBA. Akıllı mod özellikle yeni başlayanlar için ilgi çekicidir. VW modunun aksine, çıkış gücü burada serbestçe seçilemez. Bunun yerine yonga seti, ilgili coil için en iyi performans aralığını belirler. Ayarlarınızı özgürce yapılandırmak istiyorsanız, alternatif olarak yenilikçi RBA modunu kullanabilirsiniz.

voopoo musket pil

Paket İçeriği

1 x MUSKET Mod

1 x PnP Pod Tankı

1 x PnP -VM6 0.15ohm

1 x PnP -VM5 0.2ohm

1 x Mikro USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü