Yeni

Voopoo Drag S PRO

Yeni ürün

2,490.00 TL

- +

Marka: Voopoo

Etiketler: voopoo, drag s pro pod

 
Daha Fazla Bilgi

Voopoo Drag S Pro Pod

Voopoo Drag S Pod kiti, herkesin aşık olduğu Voopoo Drag X serisi gibi önceki sürümlerinde yeni bir konsepttir ve bugüne kadar zamanın testinden geçmiş bir cihazdır. Ama şimdi Voopoo Drag-X bir kenara oturabilir çünkü şimdi bize inanılmaz Drag S Pro'yu getiriyorlar! Aralarından seçim yapabileceğiniz 7 muhteşem renk ile herkes için bir şeyler var.

drag s pro pod

Yepyeni Özellikler

Voopoo Drag S Pro, bu kiti öne çıkarmak için önceki sürümde bulunmayan bir dizi yeni özellikle donatılmıştır. İlk olarak, üstten doldurma sistemi, doldurma deliğini döner bir kapağın altına gizleyen ve hiçbir şekilde sızıntı olmamasını sağlayan yenilikçi bir düğme tasarımı kullanır. Bunun da ötesinde, en önemli yeni özelliklerden biri, pil kapasitesinden en iyi şekilde yararlanırken performansı artırmak için pil %20'nin altına düştüğünde voltajı artıran 8.5v'lik Boost modudur. Ayrıca, ayarlarda değiştirilebilen ikili işlem Açma/Kapama ve Kilitleme anahtarının kullanıldığı bu kit, etkilemek için yapılmış bir kittir.

7 Muhteşem Renk

Voopoo Drag S Pro, yalnızca harika görünmekle kalmayıp aynı zamanda elinizde rahat hissetmek için yapılmış rahat ve şık bir deri tutma yeri ile 7 muhteşem renkte sunulur. Bu renkler; Bazalt Gri, Kaliforniya Turuncusu, Mistik Kırmızı, Safir Mavisi, Garda Mavisi, Klasik Siyah ve Sahra Kahvesi

drag s pro renkleri

Değişken Watt

Voopoo Drag S Pro Kit, değiştirilebilir bobinlere ve değişken watt kontrolüne sahip bir pod cihazı olmasıyla türünün ilk örneklerinden biridir! Bunu bugüne kadarki en devrimci ve çok yönlü pod cihazı yapıyor. Tam 80w değişken kontrol ile buhar üretimini tam zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

İnanılmaz Pil Kapasitesi

Voopoo Drag S Pro, bu boyuttaki bir cihaz için olağanüstü olan 3000mah'lık inanılmaz dahili pil kapasitesini getiriyor. Bunun da ötesinde, 2A'da mümkün olan en hızlı şarj oranlarını sunan bir USB-C bağlantı noktası kullanır, yani bir saatte maksimuma kadar şarj edebildiğinden, güvenilir Drag S Pro'nuz olmadan asla olmak zorunda kalmazsınız!0

drag s pro batarya

TPP X Pod Tank

Yepyeni TPP X Pod tankı, Voopoo Drag S Pro'ya eşlik etmek için yapılmış harika bir küçük kapsül. Yepyeni bir enjeksiyon stili doldurma deliği, 360 ° sonsuz hava akımı teknolojisi ve itme ve takma bobin seçenekleriyle bu tank, maksimum lezzet ve süper yoğun buhar bulutları için üretilmiştir. AB TPD yönetmeliklerine uyması için 2 ml'lik bir meyve suyu kapasitesi olarak gelir. Öncelikle yüksek güçlü bir tanktır ve ohm altı kağıtlar için mükemmel şekilde uygundur ve TPP serisine 2 yepyeni bobin seçeneği sunar.

tpp pod tank

Güvenlik Her Şeyden Önemlidir

Her zaman olduğu gibi güvenlik her şeyden önemlidir, bu nedenle Voopoo, vapinginizi daha uzun süre daha güvenli tutmak için gerekli tüm korumalara sahip olduğunuzdan emin olurken ayrıntıları atlamayın! Yepyeni Gene Fan 3.0, genel performansı %30 artırmak için çok sayıda güvenlik sisteminin yanı sıra bir güç tasarrufu modunu ve voltaj yükselticiyi destekler.

drag s pro guvenlik

Pürüzsüz ve Lezzet Bazı Bobinler

Voopoo Drag S Pro, Voopoo'nun diğer 2 inanılmaz benzersiz, pürüzsüz ve lezzetli alt ohm coili içeren önceki TPP serisine yepyeni bir coil sunuyor.

TPP-DM1 0.15ohm Coil - 60w - 80w

TPP-DM2 0.2ohm Coil - 40w - 60w

TPP-DM3 0.15ohm Coil - 80w - 100w

TPP-DM4 0.3ohm Coil - 32w - 40w

drag s pro kutu içeriği

Bu paket şunları içerir

1 x Voopoo Drag S Pro Kit

1 x TPP X Pod Tank

1 x TPP-DM1 0.15ohm Coil

1 x TPP-DM4 0.3ohm Coil

1 x USB-C Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

1 x Gen Çip Kartı

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü