Yeni

Geekvape Aegis Boost

Yeni ürün

399.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Boost, Geekvape’nin AS yonga seti tarafından desteklenmektedir. 5-40W arasında ayarlanabilen değişken watt değerine sahiptir. Bir nefes sayacını, bobin direncini, pil ömrü göstergesini ve watt değerini gösteren küçük ama net bir 0,42 ”ekrana sahiptir.

Boost ayrıca bölmede ayarlanabilir bir hava akışı kadranına sahiptir. Hava akışını ayarlamak için döndürebileceğiniz dairesel bir kadrandır. Tamamen açık, biraz kısıtlama var. Kapattığınızda oldukça sıkı oluyor. Hava akışını burada Geekvape'e nasıl bu kadar iyi ayarladığınıza bağlı olarak çekilişte iyi miktarda değişkenlik var.

Dikkat edilmesi gereken birkaç düğme kombinasyonu vardır. Ayar düğmelerini kilitlemek için her iki ayar düğmesini bir arada tutun. Cihaz yine de patlayacaktır. Ateşleme butonu dahil tüm cihazı kilitlemek için ateş butonuna üç kez basın.

Kartuş

Bu cihaz için bölme 3,7 ml eliquid tutar ve bölmenin üst kısmındaki kauçuk bir tapa ile doldurulur. Bu, Boost'un bölmeyi çıkarmadan doldurulabileceği anlamına gelir. Yine de fişi çıkarmak oldukça zor ve onu çıkarmaya çalışırken çok büyük mücadelelerim oldu. Kaldırabilmek için bir kağıt havlu veya cımbız kullanmak zorunda kaldım.

Fiş oldukça sağlam ve doldurma portunu iyi kapatıyor. Doldurma ağzı büyük ve oval şekilli olup doldurması kolaydır. Ancak, kapsülün koyu bir tonu olduğundan, kapsülde ne kadar ejuice olduğunu görmek zordur. Keşke Geekvape kapsülü daha kolay görebilseydi.

Bölmenin arkasında çıkarmak için bastığınız bir klips var. Bölmeyi taktığınızda yerine oturur. Bölme güvenlidir ve pile oturduğunda hiç kıpırdamaz.

Geekvape Aegis Boost Coilleri

Aegis Boost, iki bobinle birlikte gelir. Biri, MTL vaping ve nikotin tuzları için tasarlanmış, 15-25W olarak derecelendirilmiş 0.6ohm'luk bir bobindir. Diğeri, DTL vaping ve normal nikotin öz suları için tasarlanmış 22-33W olarak derecelendirilmiş 0.4ohm'luk bir bobindir.

Bu bobinler bölmenin altına itilir. Aslında oldukça sıkı bir uyum ve bunları çıkarmak zahmetli olabilir. Neyse ki Geekvape, bobinleri çıkarmayı kolaylaştıran bir araç içerir. O kadar sıkı oturdu ki, aleti kullanmadan onları çıkarabileceğimi düşünmedim.

0.6ohm bobini 20W'de en iyi şekilde buldum, 0.4ohm bobin en iyi 25W'da buharlaşıyor. Diğer bölme sistemlerinden farklı olarak, bu bobinler önerilen watt değerine kilitlenmez, bu nedenle içlerinden çok fazla güç geçirmemeye dikkat etmelisiniz.

Geekvape'in derecelendirmeleri doğrudur ve bunları her bir bobin için maksimum olarak görüyorum. 0.6ohm bobin ile 25W'ı veya 0.4ohm bobin ile 33W'ı geçmeyin, aksi takdirde bobin ömrünü önemli ölçüde kısaltırsınız.

Pil Ömrü Geekvape Aegis Boost SideView 2

Aegis Boost'un 1500mAh bataryası var ve batarya ömrü çok iyi. 0.6ohm bobin ile 20W'de vaping beni iki günlük kullanımdan ve iki tam dolumdan fazla sürdü. 25W'deki 0.4ohm bobin yaklaşık bir buçuk gün sürdü.

Aegis Boost, mikro USB şarjına sahiptir ve 1.5A'da şarj olur. Cihazı tam olarak şarj etmek bir saatten biraz fazla sürer (bir saat 10 dakika) ve bu çok da kötü değildir. Bir saat veya daha kısa sürede vapeleri şarj etmeye alışkınım ama Boost'tan çıkardığım vaping miktarı bunu kabul edilebilir kılıyor.

aegis boost renkler

Çinko alaşımı, deri ve silikon yapı

Boyut: 106,8 mm x 27,7 mm x 39,2 mm

AS yonga seti tarafından desteklenmektedir

Çıkış gücü: 5-40W

0.42 ″ OLED ekran

1500mAh dahili pil

3,7 ml kapsül kapasitesi

 

Paket İçeriği

1 x Aegis Boost Pod Modu

1 x Önceden yüklenmiş: GV Boost Coil 0.4Ω (22-33W)

1 x GV Boost Coil 0.6Ω (15-25W)

1 x Kullanım Kılavuzu

1 x Mikro-USB kablosu

1 x Bobin aracı

1 x Driptip

1 x Promosyon ve Garanti Kartı

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Yorumlar (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Doğrulanmış satın alma

Geekvape

Kapıda ödeme seçeneği ilen aldım ürünü hiç bir sorun yaşamadım teşekkürler

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır
Doğrulanmış satın alma

Aegis

Aroması çok güzel zamanla bir azalma falan olmuyor 1 haftadır kullanıyorum aynı tad aynı his sağ olun

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü