Yeni

Lost Vape Orion Dna Kartuş

Yeni ürün

330.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Lost Vape Orion DNA Pod sistemi, değiştirilebilir Pod Cihazı ile birlikte gelen bir üründür. Bu ürün, her pakette iki farklı yeniden doldurulabilir bölme ile birlikte gelir ve bu iki değişken 0,25 ohm ve 0,5 ohm'dur. 0,25 ohm yedek Pod sistemi, standart alt ohm e-sıvı ve doğrudan akciğere buharla en iyi şekilde çalışır. Oysa 0,5 ohm, Nikotin tuzu ile en iyi şekilde çalışır. Bu nedenle, farklı bir ürün olan Lost Vape Orion DNA Go'ya özel uyumlardır. Yine de, Lost Vape Orion DNA Bölmesi mükemmel tasarlanmış 3 ml'lik doldurulabilir kartuşla birlikte gelir. Orion modu, bölmenizin direncini otomatik olarak söyleyecektir ve bu nedenle size daha yumuşak bir sürtünme ve daha iyi bir lezzet vermek için buna göre ayarlayabilir.

Bununla birlikte, ayarlanabilir ağızlık, tercih ettiğiniz ağızdan akciğer vapingine göre hava akışını özelleştirmenize olanak tanır ve 0,5 ohm'luk yedek kapsül sistemi, Nikotin tuzu e-sıvıları ile en iyi şekilde çalışır.

Orion DNA Bölmenizi doldurmak için, her bir bölme sisteminin üstünde bulunan kapağı çevirmeniz yeterlidir ve bu nedenle, tercihinize göre vape suyunuzla doldurun. Her yeni bölmenin kullanmadan önce 15 dakika oturması önerilir. Bununla birlikte, Orion DNA Bölmeleri normalde orta derecede kullanımla yaklaşık 14-15 gün sürer. Yine de, her yeniden doldurulabilir kapsül 2 ml'ye kadar vape suyu tutabilir ve organik pamuk fitilini kullanır. Bu nedenle, ağızlık ayarlanabilir olup, hava akışını ağızdan akciğere veya doğrudan akciğer vapingine göre özelleştirmenize izin verir.

Bu nedenle, Lost Vape Orion DNA Bölmesi % 100 orijinal bölmelerdir. Orion DNA Kartuş, mükemmel tasarlanmış kartuşlarla birlikte gelir. Bu bölmelerin şarj edilebilir pilleri yoktur.

 

Lostvape Orion DNA kartuş, aşağıdaki likit türlerini önerir

0,25 ohm'luk bölmeler, Sub-ohm likit ile en iyi şekilde çalışır

0,5 ohm'luk kapsüller, Salt likit ile en iyi şekilde çalışır

 

Lost Orion DNA Pod Özellikleri

Tek bir pakette iki bölme ile birlikte gelir.

0,25 ve 0,5 ohm'luk varyantlar altında gelir.

Kullanıma uyumludurlar.

Hava akımı damlamasıyla birlikte gelir.

Her Orion DNA Bölmesi 400 nefes sürer.

2 ml doldurulabilir kapsül kartuş tasarımı.

Lezzet, 0,25 ohm SS316L Orion Coil Pod sistemine odaklandı.

MTL Delrin Widebore damla ucu.

Hava akışı kontrolü damla ucu.

Organik pamuk içerir.

Tescilli kapsül kartuşu takılı.

 

Orion DNA kartuş kullanımı ne kadar sürer?

Her bir Orion DNA Bölmesi ortalama 14-15 gün sürdüğü için e-likit ile önceden doldurulmuş gelmezler. Bununla birlikte, değiştirilebilir doldurma bölmesinin üst kısmındaki kapağı çıkararak Pod cihazınızı seçtiğiniz e-sıvı ile doldurabilir ve yeniden doldurabilirsiniz.

Orion Q kartuşlarını Orion DNA'da kullanabilir miyim?

Evet, Orion Q kartuşlarını Orion DNA'da 1 ohm'luk bölmeyi kullanmak isterseniz, bu profili önce escribe yazılımı aracılığıyla eklemeniz ve ardından kartuşu bu şekilde kullanmanız gerekir.

Lost Vape Orion Q, Orion Q Pro, Orion DNA GO ve Orion Plus Pod Kitler ile uyumludur

 

Paket İçeriği

2 X Lost Vape Orion DNA Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 16

En Son Baktığınız Ürünler

Menü