Yeni

Uwell Caliburn KOKO Kartuş

098PMT348

Yeni ürün

775.00 TL

- +

Marka: Uwell

Etiketler: uwell, koko kartuş

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Caliburn KOKO Yedek Bölmeleri, Uwell Caliburn KOKO Pod Sistemi için tasarlanmıştır. 2 ml'lik e-likit kapasitesine ve 1,2 ohm atomizer direncine sahiptir. Her KOKO yeniden doldurulabilir bölme, manyetik bir bağlantıya sahiptir ve muhafazaya sorunsuz bir şekilde oturur. Bölmeyi yerinde tutan muhafaza, kullanıcıların bölmenin kendisini çıkarmadan likit seviyelerini rasgele kontrol etmelerine olanak tanıyan bir yandan görünüm penceresine sahiptir.

Her bir Uwell Koko Kartuş paketi 4'lü bir paket halinde gelir ve gıda sınıfı plastikten yapılmıştır ve fitilleme malzemesi olarak FeCrAI kullanır. Siyah ağızlığı çıkarıp en sevdiğiniz e-likiti doldurarak doldurma işlemi kolaylaştırılır. Bu kartuşlar, orijinal Uwell Caliburn ile de uyumludur.

 

Doldurulabilir Pod Sistemi

1.2 Ω direnç

2 mL e-likit kapasitesi

Değiştirilebilir

Manyetik

Çift doldurma portları

FeCrAI fitilleme elemanı

koko kartuş üstten dolum

 

Bu kartuşlar dörtlü bir pakette gelir ve 2 ml e-sıvı kapasitesine sahiptir. Dikey coil, gizli bulut üretimi ve sürüklenmesini sağlayarak deneyimi iyileştirir ve ek lezzet sağlar. Kartuşlar, Uwell Caliburn Pod ve Uwell Koko Pod Kiti ile uyumludur.

En iyi sonuçlar için, vaping alışkanlıklarınıza ve kullandığınız e-likit türüne bağlı olarak kapsüllerinizi her iki haftada bir değiştirin. Bunu yapmak lezzet deneyimini geliştirecektir. Tuzlu nikotin kapsülleri bu e-likit ile uyumludur.

 

Paket içeriği

4 X Uwell Caliburn Koko Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 29

En Son Baktığınız Ürünler

Menü