Vaporesso Moti X Mini

Yeni ürün

775.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Moti

 
Daha Fazla Bilgi

Vaporesso X Moti X Mini vape kiti, benzersiz görünür devre tasarımı sayesinde şık bir görünüme sahiptir ve kullanımı kolay basit bir cihaz arayanlar için idealdir. Daha uzun vaping seansları için 29W'a kadar gücü destekleyecek yerleşik 1150mAh pile sahiptir. Bu kit ayrıca 4 ml'lik yeniden doldurulabilir bir X Mini pod ve bir DTL soluma oluşturabilen 0,35 Ohm'luk bir coil içerir.

MOTI X MINI, Kısıtlı DTL başlatıcılar için çığır açan bir üründür. Mini gövdede 1150mAh bataryaya sahip olan cihaz, aynı zamanda harika bir güçle 29W'a kadar çıkabiliyor. Özellikle benzersiz görünümü ile normdan sıyrılabilir. Patentli MCU çipli petek MESH coili, MOTI X MINI Pod, her zaman olduğu gibi tutarlı harika lezzet sağlar.

Uyumlu Kartuş - Coil

Vaporesso X mini kartuş

Vaporesso X35 Coil

x mini renkler

Tüm bu kiti çalıştırmak için tek bir düğme vardır, bu da gezinmek için karmaşık menüler olmadığı anlamına gelir. Tek yapmanız gereken cihazı 5 tıklama ile açmak ve ardından vape yapmak için güç düğmesini basılı tutmak. Ek olarak, bu kit bobin için doğru watt değerini otomatik olarak seçecek ve bu da yanlışlıkla yanma riskini azaltacaktır. X Mini kiti, daha fazla miktarda buhar tercih edenler için bir DTL soluma sağlayacaktır.

X Mini, alttaki e-likit girişi ile kolayca doldurulabilen 4 ml'lik bir bölme ile birlikte gelir. Sadece durdurucuyu çıkarın ve ardından istediğiniz e-sıvıyı ekleyebilirsiniz. Dahil edilen 0.35 Ohm X35 coil, en iyi şekilde %70 VG veya daha yüksek karışıma sahip bir e-sıvı ile çalışacaktır. Ayrıca ayarlanabilir hava akışının daha sıkı veya daha gevşek bir nefes almasına izin verdiğini göreceksiniz, böylece vape'inizin hissini özelleştirebilirsiniz.

Paket İçeriği

Vaporesso X Moti X Mini
Vaporesso X Moti X Mini Kartuş
0.35 Ohm X35 Coil
USB-C Şarj Kablosu
Kullanım kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü