Voopoo Drag S

Yeni ürün

Sınırlı süre indirim:

1,790.00 TL

1,890.00 TL

-100.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

DRAG serisi, her zaman mümkün olan tüm performans ve estetiğin yaratılmasında. Şimdiye kadar kompakt ama güçlü DRAG S doğdu. Yeni Cipsler, Deri Malzemeler, İlginç Puan modu vb. ile duyusal deneyiminizi yeniden şekillendirecek.

Voopoo DRAG S ergonomik yay tasarımı, parmakların eğriliğine mükemmel uyum sağlar. Elinize alın ve tam olarak aradığınız şey olduğunu hissedeceksiniz.

drag s renkler

Global sınırlı sürüm, tümü DRAG'ın yenilik, hız ve kişilik için çılgın arzusundan türetilen spor otomobillerin zarif ve gösterişli tasarım konseptini içeriyor.

İnanılmaz Yeni GENE.TT Çip

Performans ve eğlencenin mükemmel birleşimi olan GENE.TT, DRAG S'nin 0.001 saniye içinde ateşlenmesini sağlar ve ayrıca ona PUFF kaydı, SCORE sıralaması, SMART anahtarlama başlatma modu vb. gibi akıllı işlevler sağlar.

Hızı Hisset

DRAG S'nin küçük boyutu büyük enerji içerir. 5-60w ayarlanabilir güç, size 0,001 saniyede zengin tatlar ve yoğun bulut getirebilir.

ÇOK AKILLI

DRAG S, takılan bobini otomatik olarak tanımlar ve herhangi bir yanlış kullanımı önlemek için en iyi watt değerini eşleştirir.

AKILLI GÜÇ BELLEK

SMART modu ayrıca akıllı güç belleği sağlar.
Atomizeri tekrar taksanız bile, en son ayarladığınız gücü, size özel güç değerinizi hatırlar.

Düğme mi Otomatik mi? ikisi de senin için

DRAG S kullanırken, kontak anahtarına üç kez basarak P / P+A / RBA başlatma modlarını seçebilirsiniz. DL veya MTL'den bağımsız olarak çekiciliğini hissedebilirsiniz.

DRAG, Yeni Bir Başarıya Sahip Ol

DRAG S, inanılmaz bir PUAN SIRALAMA modu ekler. Her emmenin bulut boyutuna göre, "DEMİR" den "KRAL" a kadar yeni seviyenin kilidini sürekli olarak açabilirsiniz.

DRAG S'nin Yenilikçi Sonsuz Hava Akışı Sistemi, her boyuttaki hava yolunun düzenlenmesini destekler. Hangi tip coil veya farklı parametreler ayarlanırsa ayarlansın bu sistem sayesinde en konforlu deneyimi yaşayabilirsiniz. Lezzetinizin keyfini şimdi özgürce çıkarın!

POD, Sadece Bir POD Değil

POD'un TANK'tan daha az oynanabilir olduğunu düşünebilirsiniz, ancak her şey DRAG S'den farklıdır. RBA dahil olmak üzere çok çeşitli bobinlere uyarlanabilir. Hatta buna 510 adaptör ve diğer yeni teknolojileri de ekleyeceğiz. Eşi görülmemiş bir yaratım yakında geliyor. lütfen sabırsızlıkla bekleyin

Kompakt DRAG S, hızlı şarj için 2500mAh Dahili pil ve Type-C 5V/2A ile donatılmıştır. Pili bir kez şarj edin ve tüm gün yanınızda kalın.

Büyük Heyecanlar, Küçük Faturalar

DRAG S, RBA dahil tüm PnP coilleri ile uyumludur, sadece çekin ve itin, hızlı ve uygun fiyatlı farklı buhar deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kapasite: 4.5ml
Malzeme: PCTG
Direnç: 0.2Ω(PnP-VM5) 0.3Ω(PnP-VM1)
Mod Parametreleri
İsim: DRAG S
Malzeme: Alaşım + Deri
Çıkış Gücü: 5-60W
Çıkış Voltajı: 3.2~4.2V
Direnç: 0.1~3.0Ω
Pil Kapasitesi: 2500mAh Dahili Pil
Boy 116*33*28mm

Paket İçeriği

DRAG S Cihazı
DRAG S Bölmesi (4.5ml)
PnP-VM1,0.3Ω
PnP-VM5,0.2Ω
Tip-C Kablo
Kullanım Kılavuzu
Garanti Kartı
Çip Kartı

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü