Yeni

Voopoo Argus X

Yeni ürün

1,150.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Voopoo

Etiketler: Voopoo Argus X

 
Daha Fazla Bilgi

VOOPOO ARGUS X Pod, VOOPOO’nun Argus serisinin en son üyesidir. ARGUS X Pod, Tek Yüksek Amp 18650 pil, 4,5 mL PNP Pod ile çalışan 5-80W çıkışa sahiptir ve tüm PNP coilleri ile uyumludur. En yeni nesil Gene.TT Yonga Setlerini içeren Voopoo ARGUS X Pod Mod, dayanıklı çinko alaşımından yapılmıştır ve avuç içine mükemmel şekilde oturur. ARGUS X, 5-80W arasındaki watt değerlerine ulaşabilir ve keyifli ve güvenli bir vaping deneyimi sağlamak için bol miktarda koruma ve güvenlik ile donatılmıştır. DTL ve MTL vapingi destekleyen ARGUS X, podu 180º döndürerek ve sağlam manyetik bağlantıyla yeniden takarak hava akışını değiştirebilir. Ek olarak, ARGUS X Pod Kiti, yanmış bobinleri önlemek için akıllı Gene.TT Yonga Seti otomatik algılayan ve buna göre watt ayarlayan Voopoo PnP Coil Serisinden sayısız bobin ile donatılabilir.

 

Voopoo ARGUS X 80W Pod Mod Kit Özellikleri

Gene.TT Yonga Seti

Boyutlar - 128 mm x 35 mm x 30,5 mm

Tek Yüksek Amp 18650 Pil ile Güçlendirilmiştir

Watt Çıkış Aralığı: 5-80W

Gerilim Çıkış Aralığı: 3.2-4.2V

Direnç Aralığı: 0.1-3.0ohm

Çinko Alaşımlı Şasi Yapısı

Sezgisel Ateşleme Düğmesi

OLED Görüntü Ekranı

İki Ayar Düğmesi

Alt Dişli Pil Kapağı

Kordon Bağlantı Noktası

Çift Yivli Hava Akışı Ayarı

4,5 mL PnP Bölmesi

Alt Doldurma Sistemi - Silikon Kapaklı

VooPoo PnP Coil Serisi ile uyumludur

Press-Fit Bobin Kurulumu

Manyetik Pod Bağlantısı

Fazla Mesai Koruması

Kısa devre koruması

Aşırı Şarj Koruması

Maksimum Güç Koruması

Çıkış Aşırı Akım Koruması

Aşırı Deşarj Koruması

Aşırı Sıcaklık Koruması

Ters Akü Koruması

C Tipi USB Şarj Bağlantı Noktası - Hızlı Şarj

argus-x-pod-renkler

Voopoo Argus X Kit nasıl çalışır?

Voopoo’nun Argus serisi, dünya çapındaki gazeteler arasında oldukça popüler bir seçim olmaya devam ediyor. Argus Pro, Argus Pod Kit, Argus GT ve Argus Air gibi klasiklerin hemen yanında, yakın zamanda Argus ailesinin yepyeni bir üyesini - Voopoo Argus X Kit'i - karşıladık. Son model birçok alanda geliştirildi. En önemli değişikliklerden biri, ayrı olarak satılan değiştirilebilir Tekli Yüksek Amp 18650 Pildir. Voopoo Argus X Kit'in en sevdiğiniz vape suyunu 4,5 mL'ye kadar taşıyabilen PnP Pod ile donatıldığını unutmamak önemlidir.

Bölmenin kendisi mıknatıslarla tutulur ve kolayca çıkarılabilir. Kullanıcı, çıkarıldıktan sonra, cihazın tabanında bulunan bağlantı noktasını zahmetsizce yeniden doldurabilir. Alt Doldurma Sistemi Silikon Durdurucudur ve herhangi bir sızıntı olasılığını önlemeye yardımcı olur. Voopoo Argus X Kit ayrıca cihaz ayarları hakkında gerekli tüm bilgilere hızlı ve kolay erişim sağlayan bir OLED Ekran ile birlikte gelir. Tabii ki, marka yeni Pod Mod Kitinin birkaç rengini ve kaplamasını içerdiğinden emin oldu. Müşteriler, Carbon Fiber & Black, Denim & Silver, Vintage Grey & Silver, Litchi Leather & Red ve Litchi Leather & Blue gibi mükemmel seçenekler arasından seçim yapabilirler. Pod Kiti, Çinko Alaşımı ve PCTG'den yapılmıştır ve son derece parlak ve hafif bir cihaz sağlar. Birçok gazete, Voopoo Argus X Kit'in çok çeşitli PnP bobinleriyle eşleştirilebileceğini de takdir edecek. Müşteriler 12 farklı versiyondan birini seçebilir ve vaping deneyimlerini oldukça sık değiştirebilirler. Cihazın, Pod Kitinin hızlı şarj edilmesine yardımcı olan C Tipi USB Şarj Bağlantı Noktası ile donatıldığını da belirtmek gerekir.

 

Voopoo Argus X Paket İçeriği

1-ARGUS X Cihaz

1-PNP Kartuş

1-0.3ohm PnP-VM1 Coil

1-0.15ohm PnP-VM6 Coil

1-Type C USB Kablosu

1-Garanti Kartı

1-Kullanım Kılavuzu

1-Çipli Kart

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü