Yeni

Smok Nfix Kartuş

Yeni ürün

650.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

Etiketler: Smok Nfix Kartuş

 
Daha Fazla Bilgi

PCTG malzemeden yapılmış ve 3 ml e-likit tutabilen Smok NFIX Podlar, kullanışlı yan e-likit doldurma tasarımına sahip Podlar, en sevdiğiniz e-likiti sızdırmadan enjekte etmek kolaydır. üstte daha fazla havanın girmesine izin veren simetrik olarak dağıtılmış iki hava girişine sahip NFIX Bölmeleri, iki yönlü dikey hava yolu, doğrudan bobine hava akışını getirerek aroma vermeyi artırır ve zengin buhar üretimi sağlar. En iyi vaping deneyimi için lezzet yenileme derecesini ayarlayarak lezzeti ve boğaz vuruşunu mükemmel şekilde geri yükleyebilen 0.8ohm DC MTL coilli Smok Pod'lar.

smok nfix kartuş

Malzeme: PCTG

Siyah renk

E-Likit Kapasitesi: 3ml

İki Dikey Havayolu Tasarımı

Kullanışlı Yan E-Suyu Doldurma Tasarımı

Nfix DC 0.8ohm MTL Kartuş, 15-25W olarak derecelendirilmiştir

Nfix Meshed 0.8ohm Kartuş, 10-15W olarak derecelendirilmiştir

Nfix SC 1.0ohm MTL Kartuş, 15-25W olarak derecelendirilmiştir

 

Smok NFIX Pod ve Smok NFIX Mate pod ile uyumludur

 

Smok Nfix doldurulabilir e-likit bölmeleri yalnızca Smok Nfix pod kiti ile uyumludur. Her bir bölme 2 ml'ye kadar e-sıvı ile doldurulabilir ve birden çok kez yeniden doldurulabilir, bu da onu önceden doldurulmuş kapsüllere kıyasla daha uygun maliyetli bir seçenek haline getirir. % 50 PG veya daha yüksek PG oranına sahip yüksek PG e-likit ile doldurmanızı öneririz.

Yoldayken bile hızlı yeniden doldurmak için güvenli bir silikon tapa çıkarılabilir. Değiştirildiğinde, sızıntıların oluşmasını önleyen bir conta oluşturur. Her bölme, daha düşük wattlarda kullanılmak üzere tasarlanmış 0,8 Ohm'luk bir bobin ile donatılmıştır. Bu, e-sıvılardan daha iyi bir lezzet ve ağızdan akciğer vapingine kadar gizli bir buhar seviyesi yaşayacağınız anlamına gelir.

 

Paket İçeriği

3 x Smok Nfix Doldurulabilir Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü