Vaporesso Luxe Q Kartuş

Yeni ürün

360.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Vaporesso Luxe Q kartuş her biri 2 ml'ye kadar e-likit tutacaktır ve Vaporesso Luxe Q ve Vaporesso Luxe QS kiti ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu kartuşlar, her birinde yerleşik bobin sayesinde çok az bakım gerektirir. Luxe Q kartuşlarının, her ikisi de bir mesh coil kullanan ve MTL (Ağızdan Akciğere) vaping için tasarlanmış dört versiyonu vardır.

 

Doldurulabilir 2ml kartuşlar

Dahili Mesh Coiller

MTL Vaping İçin Tasarlandı

SSS Sızıntıya Dayanıklı Teknoloji

Üst Dolgu

 

Vaporesso'nun kendi "SSS" sızdırmaz teknolojisine sahip oldukları için daha güvenilir bir seçenektir. Ağızlık çıkarılarak erişilebilen üst doldurma portu sayesinde bu bölmelerin yeniden doldurulması da kolaydır. 1.2 Ohm coil, Mesh yapısı sayesinde az miktarda buhar ve daha iyi lezzet üretirken, 0.8 Ohm versiyonu daha fazla buhar üretir.

Hangi kartuşu seçerseniz seçin, hem güzel tuz hem de serbest baz nikotin e-sıvı ile bu kapsüllerle iyi çalışan 50/50 veya yüksek PG e-likit kullanmanızı öneririz.

Vaporesso LUXE Q kartuş, LUXE Q/QS Pod Sistemi için entegre coile sahip orijinal yeniden doldurulabilir bölme kartuşudur. En sevdiğiniz E-meyve sularından veya güzel tuzlardan 2.0 ml'ye kadar tutan LUXE Q Pod, yenilikçi bir sızdırmaz üst doldurma ve ayarlanabilir alt hava akışı sistemine sahiptir ve saf lezzet sunmak için 0.8ohm ağ bobin bölmesi ve 1.2ohm ağ bobin bölmesi ile birlikte gelir. her puf.

 

Paket İçeriği

06ohm ve 1ohm olan paketler 4 adet kartuş içerir

08ohm ve 1.2ohm olan paketler 2 adet kartuş içerir

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 23

En Son Baktığınız Ürünler

Menü