Yeni

Vaporesso Osmall 2 Kartuş

099PMT1498

Yeni ürün

650.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Vaporesso Osmall 2 yedek bölmeleri 2 ml'ye kadar e-likit tutar ve Vaporesso Osmall 2 pod kiti ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu değiştirme bölmesi, az miktarda buhar içeren bir MTL (Ağızdan Akciğere) vape verecektir. Hem lezzetli hem de ihtiyatlı bir vape isteyen buharcılar ve vapinge geçiş yapmak isteyen insanlar için idealdirler.

Vaporesso OSMALL 2 Yedek Pod, OSMALL 2 Pod Sistemi için hazırlanmış orijinal pod kartuşudur ve OSMALL Pod ile de uyumludur. 2.0 ml E-likit veya salt nikotin için silikon tıpalı yan dolguya sahip OSMALL 2 Pod, zengin aroma ve lezzetli buhar sağlamak için bölmeye yepyeni bir 1.2ohm coili entegre eder.

Uygun şekilde yerleştirilmiş yan doldurma ağzı sayesinde Osmall 2 bölmelerinin doldurulması kolaydır. Sadece kauçuk tıpayı çıkarın ve tercih ettiğiniz e-likit ile doldurun. Bu bölme, sigara hissine çok benzeyen bir MTL soluma oluşturan dahili bir 1.2 Ohm coil içerir. En iyi sonuçlar için, bu kartuşları %50 PG ve daha yüksek konsantrasyonlara sahip e-likitle eşleştirmenizi öneririz.

Paket İçeriği:
4 x Vaporesso OSMALL 2 Kartuş

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 23

En Son Baktığınız Ürünler

Menü