Yeni

Loaded Strawberry Jelly Donut

Yeni ürün

Çilekli Jöle Çörek

Daha Fazla Detaylar

245.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Loaded Strawberry Jelly Donut Salt Likit

Şişe Boyutu : 30mL

VG / PG Oranı : 50VG / 50PG

Nikotin Seviyesi: 35mg / 50mg

Menşei : A.B.D.

  

İçerik

Çilekli Jöle Çörek

 

Altın kahverengi çöreklerin tadını seviyor musunuz? Şeker dolu jöle dolgusuna ne dersiniz? Size güzel haberlerimiz var. Loaded Strawberry Jelly Donut Nic Salt, ürkütücü bir şekilde yakınlarda gerçek bir çilek dolgulu çörek yemenin tadını ve hissini yakalar. Mutfak eğitimi almış miksologlarımız bu salt e-likit lezzetini mükemmelleştirmek için çok çalıştı. Başardığımızı düşünüyoruz.

 

Loaded Strawberry Jelly Donut Nic Salt, gün boyu pasta aromalı mükemmel bir vape. Dağınık yapışkan parmaklar olmadan sıcak çörek lezzetinin ve jöle dolu iyiliğin tadını çıkarın. Bu suçlu zevk, her gün, her gün tatlı dişinizi yatıştırmak için mevcuttur - kalori içermez. Bu lezzetli tatlıyı kalbinizin istediği kadar kazın.

 

Loaded'ın çörek tabanının harika tadı, Loaded Chocolate Glazed Donut vape suyu ve Loaded Glazed Donut vape suyunda da bulunur. En sevdiğin şey çikolata mı? O zaman, sektördeki en iyi çikolata aroması vape denilen şeyi kaçırmamanızı öneririz. Veya sadece şekerli bir kaplamayla harika hamur tadına sahip olmak istiyorsanız, Loaded Glazed Donut'ı deneyin. Bu iki tatla yanlış gidemezsin.

 

Yüklü Çilek Jöle Dolgulu Donutlar Nic Tuz, 35mg ve 50mg nikotin seviyelerinde mevcuttur. Freebase vape ile karşılaştırıldığında gün boyunca muhtemelen daha az vape isteyen gazeteler için idealdir.

 

Bu vape suyu, 30 ml'lik tombul bir goril tek boynuzlu at vape şişesinde gelir. Bu şişe türleri, vape dostu tasarımları için vape endüstrisinde temel ürünler haline geldi. Dar damla ucu ve yumuşak sıkıştırılmış plastik kasa gibi özellikler, onları vape kapsüllerini doldurmak için mükemmel kılar. Dökülmeler ve boşa giden e-likit konusunda endişelenmenize gerek yok.

 

Tüm Loaded Vapor e-likitler ABD'de üretilmektedir.

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 9

En Son Baktığınız Ürünler

Menü