Yeni

Smok Nfix Mate

Yeni ürün

895.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

Etiketler: Smok Nfix Mate, nfix pod

 
Daha Fazla Bilgi

Smok Nfix-mate, Nfix serisinin değişken güç özelliğini 25 W'a kadar takip eder ve pilin genişletilmesinde iyileştirmeler yapar 1100mAh daha dayanıklı olana kadar kapasite, avuç içi şeklindeki bir boyutla taşınabilirliği artırıyor ve düğme ile tetiklenenleri değiştiriyor hava kontrollü bir mekanizma. Coil yapısında iki dahili kapsül ayırt edilirken, hoş bir lezzet. Yenilik, elektronik sigara deneyimini değiştirmeye devam ediyor

smok nfix mate renkler

Smok NFIX Mate Pod Kiti, Smok Nfix Kit'in yükseltilmiş, süper taşınabilir, avuç içi boyutunda bir sürümüdür. Şimdi CRC Sürümünde mevcuttur! C tipi USB bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilen 1100mAh dahili pil ile güçlendirilmiştir ve 60 dakikadan daha kısa sürede hızlı şarj sağlar! Mevcut watt / voltajı, pil ömrünü, bobin direncini ve hatta puf sayacını gösteren 0,69 OLED ekran ile donatılmıştır! Bu kadar basit ve taşınabilir bir pod vape için çok fazla bilgi var!

NFIX Mate Kartuş, takılan kapsül türüne bağlı olarak maksimum 25 W çıkış kapasitesine sahiptir. Smok NFIX ile aynı kartuşları kullanan bu bölmeler, şaşırtıcı lezzet dağıtımı ve yoğun bulutlardan başka bir şey sağlamaz. 3 seçenek sunar: 1.0ohm, 0.8ohm çift coilli DC MTL kapsülleri (15W - 25W) veya 0.8ohm Meshed kapsüller (10W-15W), her üç bölme de 3 mL e-sıvı kapasitesini tutabilir.

 

Smok NFIX Mate Pod Kit Özellikleri

Boyut: 74mm x 46.6mm x 13.6mm

Maksimum Güç: 25W

Pil: 1100mAh Dahili

Şarj: Type-C Hızlı Şarj

Pod Kapasitesi: 3 mL

Kartuş Seçenekleri: 1.0ohm, 0.8ohm DC MTL veya 0.8ohm Meshed Coil

Draw-Aktif Mekanizma

 

Dahası, Nfix Mate Pod bu küçük güç dolu kapsül kitinde, cihazınızı güvende ve sağlam tutmak için birden fazla güç koruma modu bulunur. Kısa devre koruması, düşük voltaj koruması, lityum pil koruması, 8 saniye kesme ve atomizer algılamasından emin olabilirsiniz. Oh! ve bu cihaza takılı silikon toz kapağı, gözden kaçmaması gereken küçük bir ayrıntıdır. Damla ucunu tozdan, kirlilikten veya kirleticinize giren diğer istenmeyen parçacıklardan korumak.

 

Paket İçeriği

1 x NFIX Mate Cihazı

1 x 0.8ohm DC MTL Kartuş

1 x 0.8ohm Kartuş

2 x Silikon Toz Kapakları

1 x Kapak İpi

1 x C Tipi Kablo

1 x Kullanım Kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü