Yeni

Smok Nord Coil

Yeni ürün

650.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Smok

Etiketler: Smok Nord Coil

 
Daha Fazla Bilgi

SMOK Nord Coil

SMOK'un Nord değiştirme coilleri aşağıdaki cihazlarla uyumludur: Nord, Nord 2, Trinity Alpha, Nord AIO 22/19, Vape Pen Nord 19/22, Fetch Mini (kontrol bölmesi), Priv N19 vape kalemi ve ROM40 (kontrol bölmesi) ) 5'li paketler halinde gelir.

SMOK Nord serisi, şu anda mevcut olan en popüler pod sistemleri yelpazesidir, seri mükemmel SMOK Nord kiti ile başlamıştır. Elinize gizleyebileceğiniz bu kadar küçük bir cihaz için 1100mAh pil boyutu oldukça etkileyicidir. Mükemmel bir taşınabilir pod sistemi. Nord SMOK'un popülaritesine dayanarak daha sonra Nord AIO 19 ve Nord AIO 22'yi piyasaya sürdü. 19 ve 22, vape kalem tarzı kitlerdir ancak orijinal Nord ile aynı bobinleri akıllıca kullanırlar. Lost Vapes, Orion DNA Go ve Lost Vapes Orion Q SMOK'un büyük başarısının ardından, yine çok yönlü Nord Coillerini kullanan SMOK Trinity Alpha kiti adlı benzer görünümlü bir cihaz yayınladı. SMOK ayrıca kısa süre önce, bir pod vape için çok büyük 4.3 / 4.5mL vape suyu kapasitesine sahip olan SMOK RPM40 Kit adlı yepyeni bir kit duyurdu.

 

* SMOK Nord Coil çeşitleri, SMOK pod cihazları için üretilen Nord kartuş çeşitleri ile uyumludur.

 

SMOK Nord Coil Çeşitleri

- 0.6Ω DC Dual Coil, yüksek aroma yoğunluğuyla daha hızlı bir ısıtma işlemi sağlayan geleneksel bir Coil tasarımıdır.

- 0.6Ω Mesh Coil, sub ohm buharlaşma için özel olarak tasarlanmıştır, içinde daha hızlı bir ısıtma işlemi ve büyük buhar bulutları sağlayan geniş bir ağa sahiptir. 

- 0.8Ω DC Dual Coil MTL, MTL buhar için tasarlanmıştır, ancak çift coilli tasarımı ile daha güçlü bir vuruş için daha yüksek bir buhar çıkışı sağlayacaktır.

- 0.8Ω Mesh MTL coil, adından da anlaşılacağı gibi MTL buhar için tasarlanmıştır, ancak daha güçlü bir vuruş için daha yüksek bir buhar çıkışı sağlayacaktır.

- 1.4Ω Regular Coil, sigara içmeye benzer bir boğaz vuruşunun keyfini çıkarabileceğiniz MTL buhar için tasarlanmıştır.

- 1.4Ω Ceramic Coil, MTL buhar için tasarlanmıştır, ancak biraz zincirlemeyi sevenler için daha iyi çalışır. Bunun nedeni, seramik malzemenin daha ağır buharla görülebilecek daha yüksek sıcaklıklarla daha iyi başa çıkmasıdır.

 

Paket İçeriği

5 x SMOK Nord Coil

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü