Yeni

Smok Nord X Kartuş

Yeni ürün

650.00 TL

- +

Marka: Smok

Etiketler: Nord X Kartuş

 
Daha Fazla Bilgi

NORD X KARTUŞ

SMOK'tan Nord X RPM ve RPM 2 yedek bölmelerini satın alın; SMOK Nord X Pod Kit için özel olarak tasarlanmıştır. SMOK RPM veya SMOK RPM 2 Coil serileriyle uyumludur ve üçlü (3) paketler halinde gelir.

Smok Nord X yedek bölmeleri, yalnızca Smok Nord X kapsül kiti ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu bölmeler iki farklı varyantta mevcuttur; Bir Smok Nord X RPM kartuş olarak veya bir Smok Nord X RPM2 kartuş olarak, her ikisi de ilgili Coil serilerini kullanır (ayrı satılır), yani bu bölme hem MTL (Ağızdan Akciğer) hem de DTL (Doğrudan Akciğer) vaping için kullanılabilir. .

Dudakların etrafına rahatça oturması için kavisli bir ağızlık tasarımını benimseyen bu yedek bölme, kolay kullanım ve bakım sağlar. Yeniden doldurmak için silikon tıpayı çıkarın ve seçtiğiniz bir e-sıvı ile doldurun, pratik bir bobin kurulumu ise sorunsuz, güvenli bir yöntem sağlar. Pod varyantına bağlı olarak hem RPM hem de RPM2 coilleri ile uyumlu olan bu bölmeler, kullanılan coilin direncine göre yüksek PG'li veya yüksek VG'li e-sıvılarla doldurulabilir.

 

SMOK NORD X POD ÖZELLİKLERİ

6 mL Likit Kapasitesi

Silikon Kapaklı Yan Doldurma Portu

Manyetik Bağlantı

Alt Pres Coil Montajı

SMOK RPM Coil ve SMOK RPM 2 Coil Uyumluluğu

 

İçindekiler

3 x Smok Nord X Yedek Bölme

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Benzer Ürünler

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü