Uwell Cravat

Yeni ürün

895.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

Marka: Uwell

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Cravat pod kiti, gizli bir MTL (Ağızdan Akciğere) vape oluşturan bir cihaz arayanlar için basit ve hafif bir seçenektir. Bu kit, yalnızca 20,5 g ağırlığında ve yalnızca 9 mm kalınlığında 300 mAh pile sahiptir ve bu da onu en küçük doldurulabilir vape kitlerinden biri yapar. Cravat vape kiti, az miktarda buhar üreten ve lezzet üretimini iyileştiren yeniden doldurulabilir bir mesh coil kartuş içerir.

uwell cravat pod renkler

Bu kompakt kit, düğmesiz bir tasarıma ve nefes alma aktivasyonuna sahiptir; bu, vapinge başlamak için yalnızca ağızlığa üflemeniz gerektiği anlamına gelir. Bu kit, ne kadar pilinizin kaldığını size bildiren ve aynı zamanda podunuzu ne zaman değiştirmeniz gerektiğini bildiren bir LED göstergesine sahiptir. Uwell Cravat kitinde bir USB-C şarj bağlantı noktası vardır, bu da hızlı bir şekilde şarj olduğu anlamına gelir, böylece vapinge daha erken dönebilirsiniz.

Bu kitin içerdiği yeniden doldurulabilir kartuşun içinde bir mesh coil vardır, bu da vape yaptığınızda, geliştirilmiş bir lezzet veren coil ile daha fazla e-likitin temas halinde olduğu anlamına gelir. Bu, %50 PG ve daha yüksek e-likitler için ideal olan 1.2 Ohm'luk bir kartuştur veya daha hafif bir boğaz vuruşu arıyorsanız, daha yumuşak bir buhar için bu kiti bir salt nikotin karışımıyla eşleştirebilirsiniz.

Paket İçeriği

Uwell Cravat Pod
Uwell Cravat Yeniden Doldurulabilir Kartuş
USB-C Şarj Kablosu
Kullanım kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü