Uwell Caliburn GK2

Yeni ürün

1,670.00 TL

- +

Marka: Uwell

Etiketler: uwell, caliburn, caliburn gk2

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Caliburn GK2 pod kiti, cep dostu yapısı ve yeni başlayanlar için uygun tasarımı ile vapingi basit tutar. 690mAh dahili pil ile güçlendirilmiştir, şarjlar arasında daha uzun sürer ve bir MTL (Ağızdan Akciğere) vape için az miktarda buhar oluşturur. Sadece yeni kağıtlar için değil, hareket halindeyken yanınızda taşıyabileceğiniz bir kit arıyorsanız ideal bir seçenektir. Her Uwell GK2, yeniden doldurulabilir bir kartuş ve 2 adet Caliburn G coili ile birlikte gelir.

 

> Uwell Caliburn G2 kartuş ile uyumludur.

> Uwell Caliburn G Coil ve Uwell Caliburn G2 Coil ile uyumludur.

 

Özellikler:

MTL Pod Kiti
690mAh Pil
Sabit Güç Çıkışı
Nefes Alma İle Etkinleştirilir
2ml Doldurulabilir Kartuş
Uwell Caliburn Mesh Coil

caliburn gk2 renk seçenekleri

Nefes aktivasyonuna sahip olan GK2, vapinge başlamadan önce fazla kurulum gerektirmez. Bölme dolduğunda ve pil şarj olduğunda, bu kiti etkinleştirmek için ağızlıktan nefes almanız yeterlidir. Nefes alma aktivasyonu ve gizli buhar üretiminin birleşimi, GK2'nin bir sigaraya daha yakın hissettirdiği anlamına gelir. Daha sıkı veya daha gevşek bir nefes almak için hava akışını açıp kapatarak vape hissini kişiselleştirebilirsiniz.

Her GK2 Kartuş 2 ml'ye kadar e-likit alabilir ve istediğiniz herhangi bir aroma ile eşleştirilebilir. Ağızlığı kolayca çıkarmanıza ve büyük bir doldurma ağzını ortaya çıkarmanıza olanak tanıyan geçmeli tasarım sayesinde yeniden doldurma basittir. Vidasız tasarım sayesinde bobinlerin takılması da kolaydır ve hızlı ve temiz bir şekilde yenisiyle değiştirebilirsiniz. E-likit söz konusu olduğunda, 50/50 e-sıvı veya yüksek PG seçeneği öneriyoruz, yumuşak bir boğaz vuruşu arıyorsanız, güzel salt likit popüler bir seçimdir.

Paket İçeriği

Uwell Caliburn GK2 690mAh Cihaz
Uwell G2/GK2 Kartuş
0.8 Ohm Caliburn G Coil
1.2 Ohm Caliburn G Coil
USB-C Şarj Kablosu
Kullanım kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü