Uwell Caliburn X

Yeni ürün

1,875.00 TL

- +

Marka: Uwell

 
Daha Fazla Bilgi

Entegre 850mAh pil, 5-20W çıkış aralığı içeren ve her iki G/G2 Coil ile uyumlu olan Uwell Caliburn X 20W Pod Sistemini keşfedin. Dayanıklı alüminyum alaşımdan üretilen Caliburn X Pod Sisteminin şasisi, hafif düşmelere ve düşmelere karşı güçlü ve dayanıklı bir şasi sunar. 850 mAh pil ile donatılmış entegre pil, gün boyunca bol miktarda buhar vererek Uwell Caliburn X'in kolayca 5-20W çıkış vermesini sağlar. Ek olarak, yeniden doldurulabilir kartuşlar 3 mL'ye kadar tutar ve herhangi bir kuru darbeyi veya coilin yanmasını önlemek için minimum dolum seviyesini sağlamak için bir likit görüntüleme penceresi kullanır.

Uyumlu Kartuş

Uwell Caliburn X Kartuş

Uyumlu Coil

Uwell Caliburn G Coil  - Uwell Caliburn G2 Coil

caliburn x pod renkler

Kartuş, karışıklığı azaltmak için üstten doldurma tasarımına sahiptir, yani seçtiğiniz e-likit ile doldurmak için onu cihazınızdan çıkarmanız bile gerekmez. Bu bölmeye yerleştirilmiş 0,8 Ohm'luk bir coil var - böylece hemen buharlama yapmaya başlayabilirsiniz - ayrıca yedek bir 1.2 Ohm seçeneği. 0,8 Ohm coil, 1,2 Ohm versiyonundan biraz daha fazla buhar üretecektir, ancak her ikisini de 50/50 ve yüksek PG e-likitle eşleştirmenizi öneririz. Kitin ayarlanabilir hava akışı özelliği size daha sıkı veya daha gevşek bir çekiş seçeneği sunar, böylece size en uygun olanı deneyebilir ve görebilirsiniz.

caliburn g coil

Yeniden doldurulması kolay ve tercih ettiğiniz e-likitten 3 ml'e kadar tutabilen Caliburn X kartuşları, geçmeli kapaklara sahip üstten doldurma tasarımına sahiptir. Bu, pod'unuzu gerçekten cihazdan çıkarmadan doldurabileceğiniz anlamına gelir. E-likitten bahsetmişken, cihazınıza küçük bir pencere de yerleştirilmiştir, böylece tam olarak ne kadar kaldığını görebilirsiniz. Yeniden doldurma zamanı geldiğinde, 50/50 e-likit veya daha yüksek bir PG seçeneği öneriyoruz, güzel salt likit popüler bir seçim olmaya devam ediyor.

Kutu içeriği

Uwell Caliburn X Pod
Uwell Caliburn X Kartuş
UN2 Meshed-H 0.8 Ohm Caliburn G Coil
UN2 Meshed-H 1.2 Ohm Caliburn G2 Coil
Tip-C Şarj Kablosu
Kullanım kılavuzu

 
Soru Cevap (0)

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Yorumlar (0)

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü